Dřevěná okna a dveře

Vyrábíme a dodáváme dřevěná okna, dřevěné dveře a veškeré truhlářské práce.

Atypická okna dvojitá, zdvojená, pravoúhlá i oblouková

Repliky původních oken do historických a architektonicky zajímavých staveb a do památkově chráněných objektů. Vyrábíme z masivu i z certifikovaných třívrstvých lepených hranolů Euro. Osazujeme stylovým kováním, dle požadavků zákazníka i značkovým celoobvodovým kováním Roto. Zasklíváme kvalitním izolačním dvojsklem a izolačními trojskly. Dle požadavku zákazníka lze použít i zasklení bezpečnostním sklem, reflexním či ornamentním sklem. Při rekonstrukci památkově chráněných objektů úzce spolupracujeme s odbornými restaurátory. Provádíme drobné řezbářské práce, zejména ozdobné prvky na historických oknech. Okna osazujeme stylovým kováním.

Dveře, prosklené stěny, výkladce

Dveře a zárubně vyrábíme dýhované i z masivu. Nabízíme také dodávku SETŮ - dveří posuvných do stěny (dveře + dělená zárubeň + stavební pouzdro).

Dveře venkovní

Vyrábíme repliky starých dveří a vstupních vrat. Repliky starých dveří osazujeme stylovým kováním, dle možnosti repasujeme kování stávající. Použitý materiál - masiv nebo třívrstvý lepený hranol Euro.

Dveře vchodové

Výběr dle katalogu, případná volba atypického tvaru dle možností výroby. Vyrábíme z kompozitů s použitím polyuretanových výplní. Vše na zakázku.

Interiérové schodiště a zábradlí, dřevěné obklady a další výrobky dle Vašich požadavků.

Modernizace oken

Modernizací vašich stávajících dřevěných oken vám výrazně zvýšíme izolační vlastnosti bez nutnosti jejich náhrady za modernější výrobky.