Ubytování a rekreace

Směrnice o evidenci, rezervaci a úhradách za ubytování v bytě č.4, objektu B, Pod Horizontem čp. 311, Pec pod Sněžkou

 

Od počátku ledna 2014 je možné ubytování zaměstnanců, jejich rodinných příslušníků a dalších zájemců v nově pořízeném rekreačním bytě naší společnosti, v bytovém domě B, čp. 311, v areálu Pod Horizontem, v Peci pod Sněžkou. Byt byl pořízen a upraven pro potřeby krátkodobého rekreačního pobytu. 

 

Byt se nachází ve 2.NP, na podestě vpravo a zahrnuje vstupní chodbu, komoru, samostatnou ložnici s balkónem, samostatné WC, koupelnu s vanou a obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyňským koutem a balkónem. Byt doplňuje sklepní kóje umístěná v 1.PP vpravo, ve které je možné ukládat lyže a lyžařské vybavení. Velkou výhodou bytu je garážové stání v podzemní garáži umístěné vpravo, druhé od obvodové stěny u vjezdových vrat z ulice. Schodištěm lze vystoupat do prostoru sklepní kóje a dále až do bytu.

 

Byt, sklepní kóje i garážové stání je označeno logem společnosti.

 

Účastníci pobytu

Zaměstnanci společnosti LEVEL Hlinsko spol. s r.o., jejich rodinní příslušníci a další zájemci dle členění viz. Ceník ubytování.

 

Cena pobytu

Cena pobytu je stanovena za účastníka a noc, nástup na ubytování od 14 hod., ukončení ubytování do 12 hod. příslušného dne. Součástí ceny je i Poplatek z pobytu, dle Obecně závazné vyhlášky č.1/2019 o místních poplatcích. Výše poplatku a úlevy od jeho úhrady viz. Ceník ubytování.

 

Karta hosta

Účastníci pobytu, kteří uhradí cenu pobytu, včetně Poplatku za lázeňský nebo rekreační pobyt budou automaticky zapsáni do webové aplikace Města Pec pod Sněžkou – tzv. KARTY HOSTA. Současně obdrží vratnou magnetickou kartu, která jim umožní čerpat výhody KARTY HOSTA ve vybraných zařízeních. Podrobnosti viz. www.pecpodsnezkou.cz. Slevy budou poskytovány ve vybraných hotelech např. Hotel Horizont (bazén, squash apod.), Bowling baru, půjčovnách lyžařského vybavení, taxi službě, Relax parku a nové lanové dráze na Sněžku a lanovkách v Peci pod Sněžkou, Velké Úpě a Jánských Lázních.

 

Magnetická karta umožňuje čerpání slev a dalších výhod pouze při úhradě pobytu a Poplatku v období uvedeném ve webové aplikaci Města Pec pod Sněžkou.

 

Rezervace

Účastník si požadovaný termín projedná s pověřeným pracovníkem společnosti LEVEL Hlinsko, spol. s r.o., sl. Evou Hančárovou. Pověřený pracovník provede rezervaci volného termínu a společnost LEVEL Hlinsko, spol. s r.o. vystaví účastníkovi poukaz. Požadovaný termín je rezervován dnem úhrady poukazu, a to v hotovosti v pokladně v LEVEL Hlinsko, spol. s r.o., nebo bezhotovostně na účet. V případě bezhotovostní úhrady je třeba obratem doložit tuto úhradu.

 

Uhrazený pobyt lze stornovat ve lhůtě nejpozději do 5 ti dnů před nástupem na rezervovaný pobyt. V tomto případě bude poplatek vrácen v plné výši. Storno lze uplatnit pouze u pověřeného pracovníka.

 

Zaplacený a nestornovaný pobyt lze po předchozí dohodě s pověřeným pracovníkem převést na jiné osoby, s tím, že je nutný případný doplatek změny typu účastníků.

 

Vybavení bytu

Byt obsahuje základní vybavení pro ubytování 4-6 členné skupiny – dvojlůžko a 1x rozkládací křeslo umístěné v ložnici, rozkládací pohovka a 1x rozkládací křeslo umístěné v obývacím pokoji.  Byt je dále vybavena koupelnou s vanou a samostatným WC. Součástí obývacího pokoje je dále kuchyňská linka s lednicí, sklokeramickou deskou a troubou, mikrovlnnou troubou, dřezem, rychlovarnou konvicí, kávovarem na espreso a základním nádobím. Pro uložení oblečení je na chodbě prostorná vestavěná skříň. Pro uložení lyžařského vybavení je možné využívat sklepní kóji. V úložném prostoru pod dvojlůžkem v ložnici jsou uskladněny 4 ks polštářů a 4 ks prošívaných přikrývek.

Účastníci si musí vzít s sebou vlastní lůžkoviny, ručníky, utěrky apod.


Vytápění a příprava TÚV

Příprava TÚV probíhá v kombinovaném plynovém kotli. Zapínání a vypínání kotle se provádí označeným tlačítkem na chodbě u vstupních dveří. Při odjezdu z ubytování nastavte na prostorovém termostatu v obývacím pokoji vnitřní teplotu na cca 18°C. Při odchodu pouze stiskněte označený vypínač a dále již nevypínejte jističe v pojistkové skříni. V zimním období je možné požádat pověřeného pracovníka o dálkové zapnutí vytápění v předstihu před plánovaným příjezdem.

 

Stravování není zajištěno.